קטלוג
בחירת סניף

סלאלום כפר מל"ל

 
כתובת: עין חי 49, כפר מל"ל
שעות פתיחה: א-ה 10:00-19:00 ו'- 9:00-14:00
טלפון: 09-8666850

 
חנות אופני סלאלום כפר מל"ל נמצאת במתחם באר המים הראשונה של מושב כפר מל"ל שנוסדה בשנת 1912 ברחוב עין-חי 49.

היישוב כפר מל"ל נקרא על שמו של משה לייב לילינבלום שהיה פעיל ציוני והיה אחד מאנשי "חיבת ציון". בשנת 1921, בעקבות מאורעות תרפ"א, ברחו מהאזור כל המתיישבים, יחד עם תושבי כפר סבא הוותיקה, ויחד איתם גם חזרו אליו והמשיכו בחייהם מאוחר יותר.

אזור השרון התאפיין בגידולי הדרים עד לשנות ה-70 המאוחרות של המאה הקודמת ומאז הולך ומתפתח כסביבה עירונית/כפרית למשפחות צעירות ותעשיית היי-טק. לצד הערים; הוד השרון, כפר סבא ורעננה נמצאים מושבי דרום השרון ויחד מרכיבים את אופיו הייחודי של האזור כמו גם מסלולי הרכיבה המגוונים שבו. מיער חורשים במזרח, דרך אפיק הירקון מדרום ועד שמורת השרון דרך גן חיים,שדה ורבורג, בצרה ובני ציון.

מיקומה של החנות נבחר בקפידה רבה כמו גם הצביון הכפרי שלה ועד פרטי הלוגו הקושרים את החנות לאזור השרון. במשך שלושה חודשים עמלנו לבנות את החנות במו-ידינו בחומרים שישקפו את התפיסה הכפרית והנעימה של האזור. דקים מעץ, גוונים של ירוק חום וכתום, מקלחת לרוכבים, פינת שטיפה פתוחה לקהל ופינת ישיבה ברוח קק"ל לכול באי החנות.

צוות החנות המקצועי בהנהלתו של רוכב העל דן דורון שזכה לייצג את ישראל בתחרויות רבות בעולם כאלוף הארץ במקצי דאונהיל מתגאה בשירות הוגן, אדיב ומקצועי. החנות מחזיקה סדנת טיפולים גדולה ומקצועית ובא שתי עמדות טיפול קבועות הנצפות מעבר לדלפק עץ באורך של 12 מטרים. שבו איתנו על הבר, שתו קפה או בירה בזמן שמטפלים בכם, עיינו במגזיני אופניים מעודכנים מהעולם, צפו בסרטי אופניים ותחרויות בזמן אמת ובעיקר שבו איתנו לשיחה בגובה העניים על כול נושא שתרצו כול עוד הוא אופניים!

 

 

החנויות של סלאלום

לרשת שתי חנויות אופניים מקצועיות בתל-אביב ובכפר מלל
החנות הראשונה נפתחה ברחוב החשמונאים בתל אביב בשנת 1996
 
בשנת 2010 נוסף הסניף בכפר מל"ל צמוד לכפר סבא, על הכביש הראשי שמוביל להוד השרון.
סלאלום עמק חפר
לעמוד החנות
סלאלום כפר מל"ל
לעמוד החנות